Tabularasa

Mokymo priemonių kategorijos

TÁBULA rása tikslas - suteikti sąlygas ir padėti augti pradedančiam mokytojui, tobulėti jau patyrusiam ir paprašyti geriausiųjų pedagogų pasidalinti savo efektyviausiomis mokymo priemonėmis. Įgyvendinant šiuos tikslus tikimės, kad:

image

- Mokytojai Lietuvoje galės patys kontroliuoti savo mokomosios medžiagos kokybę .

image

... Dalinimosi kultūra padės kūrybingiems mokytojams padidinti savo, kaip edukatoriaus, pajamas kuriant ir parduodant įvairias mokymo priemones.

image

- Mažu etatu mokyklose dirbantys mokytojai–kūrėjai galės būti finansiškai paremti (per)didelį krūvį turinčių kolegų.

image

- Mokytojas pats įsivertins savuosius mokymo metodus stebint kitų Lietuvos edukatorių darbus.

image

- Atsiras galimybė didelio užimtumo pedagogams greitai ir tikslingai papildyti savo metodiką reikalingomis kitų edukatorių jau sukurtomis priemonėmis.

image

- Pradedantys ir mažą patirtį turintys pedagogai galės įsigyti efektyvias geriausiųjų tam tikros disciplinos pedagogų kurtas priemones.

image

- Mokytojas, investavęs į asmeninį tobulėjimą, profesinius mokymus ar stažuotes, savo įgytas žinias galės iškart perparduoti / dalintis sukuriant naują patirtį atitinkančią priemonę.

image

- Edukatoriai Lietuvos aukštosiose mokyklose galės pasiūlyti savo kurtas ir adaptuotas papildomas arba pastiprinto lygmens mokomąsias priemones itin gabiems ar išskirtinių talentų vaikams.

image

- Profesinių mokyklų ir kiti edukatoriai, rengiantys praktine patirtimi grįstas mokymo priemones, galės pasiūlyti unikalius sprendimus teoriniam ugdymui.

Autoriai

TÁBULA rása

TÁBULA rása įkurta 2021 m. Projekto įkūrėja Rasa Mardosaitė – chemijos mokslų daktarė, mokslininkė, įgijusi ir dar neišbarsčiusi unikaliai turiningos patirties švietimo srityje. Kiekviena idėja šiam projektui perfiltruojama per skirtingų kompetencijų ir patirčių filtrą, todėl TÁBULA rása verslo pamatas – sinergija tarp įgimto polinkio pedagogikai, išlavintų asmeninių mokymo(si) savybių ir išbandyti masinančių verslumo žinių.

JEI NORI EITI GREITAI - EIK VIENAS

JEI NORI NUEITI TOLI - EIKITE KARTU

CEO Rasa
CEO

Rasa Mardosaitė

Parašykite mums!

Turite idėjų arba klausimų TÁBULA rása projektui? Norite prisijungti ar bendradarbiauti? O gal tiesiog - geru žodžiu ir emocija apdovanoti?